Kontakt +48 91823 87 60
Dobro czy Bóg

Dobro czy Bóg

Dobro czy Bóg – to podręcznik i sześć sesji nauczania Johna Bevere. Materiał ten jest częścią materiałów szkoleniowych autora, który wkrótce ukaże się nakładem Instytutu Wydawniczego Compassion i jest skierowany do kościołów i społeczności chrześcijańskich w Polsce. Dystrybucja będzie bezpłatna.

Będziemy informować i stanie realizacji projektu. Planowany termin zakończenia 28.02.2017

Ściągnij bezpłatnie audiobooka Johna Bevere „Dobro czy Bóg?” z CloudLibrary.org

 

okładka: Dobro czy Bóg - John Bevere

Co inni mówią o „Dobro czy Bóg” Johna Bevere:

„Gdy czytam historie ludzi, którzy dokonali niespotykanych rzeczy z miłości do Boga, to pragnę być jedynym z nich. Dobro czy Bóg? opowiada o tym, co dzieje się w umysłach i sercach tych, którzy prawdziwie przyjmują to, co najlepsze od Boga, zamiast zadowolić się łatwymi podróbkami. Jeśli pragniesz znać i służyć Bogu w radykalny sposób, to zachęcam cię do przeczytania tej książki”.
– JOHN C. MAXWELL, autor bestsellerów i mówca

„John Bevere jest poważanym nauczycielem, liderem i autorem książek. Poza tym jest dobrym przyjacielem i budowniczym królestwa. Pragnie, aby każda osoba prowadziła nie tylko dobre życie, ale Boże życie, które powiększy twoją wiarę i rzuci ci wyzwanie, aby chodzić śmiało we wszystkim, co Jezus ma dla ciebie. Nauczanie i osobiste objawienie Johna da ci nowy wgląd w Bożą wolę i Jego najlepsze plany dla twojej przyszłości”.
– BRIAN HOUSTON, pastor Hilsong Church

“Boża dobroć jest wokół nas, ale czy naprawdę ją rozumiemy? W książce Dobro czy Bóg? John Bevere rozpatruje, co to znaczy być dobrym i jak widzi to Bóg. Czytając tę ważną książkę zostaniesz zaintrygowany, sprowokowany i zmotywowany, by szukać tego, co najlepsze dla ciebie od Boga, by dzielić się tym z innymi”.
– CRAIG GROESCHEL, pastor LifeChurch.tv i autor From This Day Forward i Five Commitments to Fail-Proof Your Marriage

“John Bevere ponownie rzucił niesamowite wyzwanie, które może zmienić życie członków Ciała Chrystusa. W swojej nowej książce Dobro czy Bóg? pokazuje czytelnikom, jak mogą najpełniej skorzystać z relacji z Bogiem i ustanowić wyższy standard w każdej dziedzinie swojego życia”.
– MATTHEW BARNETT, pastor Angelus Temple, Los Angeles, Kalifornia i założyciel Dream Center

 

Inne materiały Johna i Lisy Bevere są dostępne do ściągnięcia bezpłatnie: kliknij tu.

Powiązane