Kontakt +48 91823 87 60
Teoria w kryzysie. Co zastąpi ewolucję?

Teoria w kryzysie. Co zastąpi ewolucję?

Teoria w Kryzysie Co zastąpi ewolucję? Konferencja naukowa w Gdańsku

Istniejąca od ponad stu pięćdziesięcioleciu lat teoria organicznego rozwoju życia na Ziemi zwana także Darwinowską teorią ewolucji przez ostatnich kilka dekad znajduje się w ciągłym kryzysie. To spowodowało zastój a nawet negatywny rozwój niektórych dziedzin nauki, która ograniczona światopoglądem naturalistycznym zmagała się z próbą udowodnienia, że teoria ewolucji jest naukową prawdą i faktem życia.

Od niedawna jednak nowe pokolenia dociekliwych naukowców, którzy nie będąc usatysfakcjonowani wnioskami swoich mistrzów, mentorów i nauczycieli ponownie badają materiały dowodowe, a z poparciem nowych technologii i narzędzi w dziedzinie ich nauki podważają tezy fundamentów swojego wykształcenia. Korygują je lub tworzą nowe dla wyjaśnienia zjawisk i praw, na których Bóg zbudował ten świat. W konsekwencji, postęp ten przenosi nacisk wagi ewolucyjnego modelu darwinowskiej teorii pochodzenia świata na rzecz Inteligentnego Projektu i jego Projektanta jako najbardziej prawdopodobnego wytłumaczenia pochodzenia życia na Ziemi.

Wielu też naukowców idzie za poglądem George G. Simpsona, który na łamach prestiżowego magazynu naukowego „Science” – „Nauka” – napisał: „Nieodłącznym elementem każdej definicji nauki jest to, że założenia, które nie mogą być sprawdzone przez obserwację, tak naprawdę nie mówią nic, a przynajmniej nie są one nauką.” Posługując się ta maksymą wielu sławnych naukowców odkrywa prawdy i fakty niemogące pogodzić się z klasycznym darwinizmem, a nawet i z neodarwinizmem.

Do czołówki takich naukowców należą Profesor Adrew McIntosh, geolog Paul Garner and Dr Steve Taylor – gościnni wykładowcy na Naukowej Konferencji w Gdańsku zatytułowanej:

„Teoria w Kryzysie: Co zastąpi ewolucję?”.
26 Maja 2015 o godz. 17:30
w Budynku NOT-u w Gdańsku przy Ulicy Rajskiej 6
odbędzie się Konferencja Naukowa „Teoria w Kryzysie: Co zastąpi ewolucję?”.

Zapraszamy do wysłuchania trzech wykładów światowej sławy naukowców przedstawiających najnowsze osiągnięcia nauki, które odsłaniają obraz świata zaskakująco nie zgodny z teorią ewolucji.
Trzy unikalne wykłady wygłoszą:

Prof. dr Andrew McIntosh, który mówić będzie o „ Zadziwiającym narządzie słuchu”.
Następnie Geolog Paul Garner naświetli „Rozprzestrzenianiu się oceanów i przemieszczanie kontynentów”.
a na zakończenie wystąpi Dr Steve Taylor w zadziwiającym i do dzisiaj bulwersującym świat nauki wykładzie „DNA Dinozaurów”.

Konferencja jest bezpłatna, zorganizowana przez Biblijne Towarzystwo Kreacjonistyczne i Naczelną Organizację Techniczną w Gdańsku.

„Teoria w Kryzysie: Co zastąpi ewolucję?”. Konferencja naukowa w Gdańskim Budynku NOT-u przy Ulicy Rajskiej 6,  26 Maja 2015 o godz. 17:30

Wstęp Wolny, tak więc do zobaczenia.

Tagi:

Powiązane