Kontakt +48 91823 87 60
Jak przezwyciężać brak pewności siebie

Jak przezwyciężać brak pewności siebie

Jak przezwyciężać brak pewności siebie – Pokochaj siebie i ciesz się życiem!

Czy czujesz się niekochany i odrzucony przez bliskich, a może nawet przez Boga? Czy kiedy popełniasz jakieś błędy, przygniata cię poczucie  braku własnej wartości i  ułomności? Czy masz poczucie, że czyjeś sukcesy i zwycięstwa stanowią dla ciebie zagrożenie? Są to objawy destrukcyjnego problemu, który może zniszczyć nasze życie: braku pewności siebie.
W tej książce, która uczyni rewolucję w twoim życiu, bestsellerowa autorka, Joyce Meyer, przedstawia prawdy biblijne, które pomogą ci uporać się z brakiem pewności siebie. Kiedy znajdziesz w sobie odwagę, aby się różnić od innych, nabierzesz nowych sił i nauczysz się patrzyć na siebie i swoje wady z odpowiedniej perspektwy. Uświadamiając sobie, że twoja wartość opiera się na tym, co powiedział o tobie Bóg, nie zaś na twoich dokonaniach, nauczysz się, jak radzić sobie z krytyką i żyć pełnią życia.
Nie pozwól, by brak pewności siebie zdusił ziarno potęgi, które zasadził w tobie Bóg! Zdecyduj, że dzisiejszy dzień stanie się nowym początkiem lepszego życia – w prawdziwym poczuciu bezpieczeństwa i pewności w Bogu dzięki Jego miłości!

Pobierz bezpłatną książkę Joyce Meyer pt. „Jak przezwyciężać brak pewności siebie” w formacie PDF .

okładka: Jak przezwyciężać brak pewności siebie - Joyce Meyer

Powiązane