Kontakt +48 91823 87 60
Codzienna Radość Życia

Codzienna Radość Życia

Codzienna Radość Życia – Joyce Meyer

Codzienna Radość Życia (Enjoying Everyday Life®) to cykl programów, których gospodarzem jest  Joyce Meyer. Należy ona do grona czołowych nauczycieli Pisma Świętego i jego praktycznego zastosowania w chrześcijańskim życiu. W rankingu New York Timesa plasuje się na liście autorów bestsellerów, a jej książki pomagają milionom ludzi odnaleźć nadzieję i zbawienie w Jezusie Chrystusie. Dzięki służbie Joyce Meyer Ministries dociera ona z naukami do wierzących, szczególny nacisk kładąc na ludzki umysł, myśli, nastroje i postawy. Szczery i prostolinijny styl komunikacji pozwala Joyce otwarcie i praktycznie dzielić się swoimi doświadczeniami, tak, aby inni mogli jej cenne wskazówki wcielić w życie.

Zasięg programu Codzienna Radość Życia

Codzienna Radość Życia, która transmitowana jest na cały świat i trafia do 4,5 miliarda potencjalnych odbiorców. Joyce napisała również ponad 100 książek, które przetłumaczono na ponad 110 języków – coroczna sprzedaż wynosi miliony egzemplarzy, a za darmo rozdano dotychczas 12 milionów sztuk, w tym także w Polsce.
Joyce każdego roku prowadzi kilkanaście krajowych i międzynarodowych konferencji, na których uczy ludzi cieszyć się życiem codziennym. Jej coroczne konferencje dla kobiet, poświęcone konkretnym zagadnienia tematycznym i prowadzone przez samą Joyce oraz zaproszonych gości w ciągu 30 lat przyciągnęły do Saint Louis ponad 200.000 kobiet z całego świata. Dzięki tym naukom Bóg stwarza możliwość praktycznego głoszenia Ewangelii i niesienia pomocy cierpiącym ludziom. Pasja i motto Joyce – każdego dnia nieść pomoc pokrzywdzonym – stała się punktem wyjścia do zrealizowania wizji Hand of Hope („Pomocna Dłoń”), misji z ramienia Joyce Meyer Ministries. Ogólnoświatowy zasięg organizacji obejmuje programy żywnościowe, opiekę medyczną, domy dla sierot oraz działanie mające na celu zwalczanie handlu ludźmi. W 2000 roku Joyce wraz z mężem Dave’em założyli w jej rodzinnym mieście centrum pomocowe Saint Louis Dream Center (SLDC; „Centrum Marzeń Saint Louis”). SLDC służy miastu dzięki programom ukierunkowanym na zdobywanie zagubionych, cierpiących dusz oraz okazywanie im miłości Chrystusa.
Z biegiem lat Bóg zapewnił Joyce wiele możliwości dzielenia się świadectwem i przekazywania światu Ewangelii, która przemienia ludzkie życie. Doświadczenie molestowania seksualnego w dzieciństwie (a także zmaganie się z wieloma przeciwnościami życia codziennego) pozwoliło Joyce odnaleźć wolność i zwycięstwo w Chrystusie, możliwe dzięki nawróceniu i stosowaniu się do wskazówek Pisma Świętego. Bolesna przeszłość zrodziła w niej również potrzebę niesienia pomocy innym ludziom.
Joyce jest, i z pewnością będzie, niesamowitym świadectwem dynamicznego, odkupieńczego dzieła Jezusa Chrystusa.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat służby Joyce Meyer, zapraszamy na polską stronę służby: www.joycemeyer.org.pl

Powiązane