Kontakt +48 91823 87 60
Myśli pełne mocy – Joyce Meyer

Myśli pełne mocy – Joyce Meyer

W Myśli pełne mocy chcę pójść krok dalej niż w Bitwie o umysł i podzielić się spostrzeżeniami i strategiami, które pozwolą ci wykształcić nowy, pełen mocy sposób  myślenia, dzięki któremu będziesz mógł każdego dnia doświadczać pełni sił, sukcesów i zwycięstwa.

W Części 1 przedstawię prawdy i spostrzeżenia o mocy naszych myśli i to, jak ważny jest sposób, w jaki myślimy. Te prawdy mogą odmienić twoje życie. Przekonasz się, jak wielki wpływ mają myśli na twoje zdrowie fizyczne, stan umysłu, emocje i wzrost duchowy. Odkryjesz, jak ważne jest pozytywne i bogobojne nastawienie i nauczysz się, jak rozwinąć i zachować w sobie optymistyczne podejście, które pomoże ci zmienić życie na lepsze.Joyce Meyer - Myśli pełne mocy okładka

W Części 2 przedstawię dwanaście „myśli pełnych mocy”, które mogą zrewolucjonizować twoje życie, jeśli tylko w nie uwierzysz, pozwolisz, by zakorzeniły się w twoim umyśle, i zastosujesz się do nich w codziennym życiu. W tej części znajdziesz narzędzia, które wzmocnią cię w dziedzinach, w których byłeś słaby, pomogą odnieść zwycięstwo tam, gdzie ponosiłeś klęski, zmienić nastawienie z negatywnego na pozytywne, zastąpić strach odwagą oraz osiągnąć sukces tam, gdzie w przeszłości ponosiłeś porażki.

Cele książki „Myśli pełne mocy”

Celem tej książki jest nie tylko dostarczenie ci cennych informacji, które przyjmiesz do wiadomości i schowasz w zakamarkach swojej pamięci. Moim celem jest pomóc ci zmienić twoje życie. A jedynym sposobem, by to zrobić, jest zmiana twojego sposobu myślenia. Chcę pomóc ci uczynić pierwszy krok, dzieląc się z tobą dwunastoma ważnymi myślami, którymi powinieneś napełniać swój umysł. Możliwe, że odbiegają one od twojego obecnego sposobu myślenia i możliwe, że będziesz musiał przeprogramować swój umysł, wykorzystując te pełne mocy myśli, by nabrać nowego nastawienia. Możliwe, że będziesz potrzebował nowych nawyków myślowych, a one nie powstają w jednej chwili, lecz mogą powstać, jeśli poświęcisz się odnowieniu swojego umysłu. Dwanaście myśli przedstawionych w tej książce to tylko początek, byś mógł przez całe życie rozwijać i udoskonalać nowe nawyki i wzorce myślowe.

Niektórzy eksperci twierdzą, że wykształcenie nowych nawyków zajmuje trzydzieści dni; inni uważają, że trwa to trzy tygodnie. Może uda ci szybko zerwać z dawnymi nawykami i wyrobić w sobie nowe, może potrwa to dłużej. Proszę tylko, byś przeczytał tę książkę z modlitwą i potraktował ją jako plan na najbliższe miesiące do swojego życia. Na przykład  poświęć tydzień na każdą z dwunastu myśli pełnych mocy, realizując w ten sposób trzymiesięczny program przestawienia swojego umysłu na nowy sposób myślenia. Albo koncentruj się na jednej myśli przez cały miesiąc, pracując z książką przez cały rok, by rozwinąć w sobie nowe nastawienie i sposób myślenia, które mogą odmienić twoje życie. Sugeruję, żebyś wybrał program trzymiesięczny i powtórzył go czterokrotnie w ciągu roku. Ta książka została wydana w takiej formie, byś mógł opisać postępy, jakich dokonujesz każdego tygodnia, i zmiany, które zaczniesz dostrzegać w życiu dzięki nowemu sposobowi myślenia. Bez względu na to, w jakim tempie zdecydujesz się ją czytać, podejmij zobowiązanie – przed sobą i przed Bogiem – że doprowadzisz to do końca. Zobowiąż się, że zmienisz w życiu to, co wymaga zmiany – i potraktuj tę książkę jako narzędzie, które pomoże ci tego dokonać.

Ze wstępu do Myśli pełne mocy – Joyce Meyer

Powiązane