Kontakt +48 91823 87 60
Nieustępliwi – podręcznik do ćwiczeń

Nieustępliwi – podręcznik do ćwiczeń

Nieustępliwi – Siła, której potrzebujemy, aby nigdy się nie poddać

„Nieustępliwi – podręcznik do ćwiczeń” to elektroniczna publikacja w formacie PDF będąca uzupełnieniem materiałów szkoleniowych Johna Bevere pt. „Nieustępliwi”.

Program nauczania „Nieustępliwi”, autorstwa Johna Bevere’a. Lektura książki i korzystanie z dodatkowych materiałów, które ściągniesz z naszej strony, umożliwią ci gruntowne przestudiowanie każdego zagadnienia, który może odmienić twoje życie. Zagłębienie się w to kompleksowe studium wpłynie korzystnie na twoje chrześcijańskie życie i umożliwi ci pełnienie jeszcze bardziej owocnej służby na rzecz Boga.Nieustępliwi - workbook - John Bevere

 

 „Książka „Nieustępliwi” rozbudzi w tobie pasję do Bożego dzieła oraz determinację, abyś trwał w wierze i dążył do realizacji danego ci przez Boga przeznaczenia”.
– JOYCE MEYER

 „Kilka lat temu dostałam w prezencie bransoletkę z napisem „NIEUSTĘPLIWA”… i od tego czasu przez cały czas ją nosiłam. Przypominała mojemu sercu o potrzebie szukania Chrystusa i Jego planach dla mojego życia. Książka napisana przez niesamowitego Johna Bevere’a niejako kontynuuje przesłanie o wciąż tworzonej przez nas historii pasji i gonitwy za Jezusem, o Jego przecudownej i wspaniałej miłości do nas. Wiem, że to nauczanie zrodzi w Twoim sercu pragnienie duchowego wzrostu”.
– DARLENE ZSCHECH

Materiały są skierowane do liderów służb i pracowników kościołów i społeczności chrześcijańskich i są dostępne bezpłatnie pod cloudlibrary.org.

Więcej na temat programu nauczania „Nieustępliwi kliknij poniższy baner:

JB_nieustepliwi WWW

Tagi:

Powiązane