Kontakt +48 91823 87 60
Nieustępliwi

Nieustępliwi

Siła, której potrzebujemy, aby nigdy się nie poddać

Materiały są skierowane do liderów służb i pracowników kościołów i społeczności chrześcijańskich i są dostępne bezpłatnie pod cloudlibrary.org. 

JB_nieustepliwi WWW

Program nauczania „Nieustępliwi”, autorstwa Johna Bevere’a. Lektura książki i korzystanie z dodatkowych materiałów, które ściągniesz z naszej strony, umożliwią ci gruntowne przestudiowanie każdego zagadnienia, który może odmienić twoje życie. Zagłębienie się w to kompleksowe studium wpłynie korzystnie na twoje chrześcijańskie życie i umożliwi ci pełnienie jeszcze bardziej owocnej służby na rzecz Boga.

 

 „Książka „Nieustępliwi” rozbudzi w tobie pasję do Bożego dzieła oraz determinację, abyś trwał w wierze i dążył do realizacji danego ci przez Boga przeznaczenia”.
– JOYCE MEYER

 „Kilka lat temu dostałam w prezencie bransoletkę z napisem „NIEUSTĘPLIWA”… i od tego czasu przez cały czas ją nosiłam. Przypominała mojemu sercu o potrzebie szukania Chrystusa i Jego planach dla mojego życia. Książka napisana przez niesamowitego Johna Bevere’a niejako kontynuuje przesłanie o wciąż tworzonej przez nas historii pasji i gonitwy za Jezusem, o Jego przecudownej i wspaniałej miłości do nas. Wiem, że to nauczanie zrodzi w Twoim sercu pragnienie duchowego wzrostu”.
– DARLENE ZSCHECH

Program nauczania składa się z następujących części:

  • Nieustępliwi: Podręcznik – jedyna wydrukowana część tego zestawu. Właśnie trzymasz ją w ręku. Jej elektroniczna wersja w formacie PDF znajduje się na płycie z materiałami.
  • Nieustępliwi: Płyta z materiałami – załączona płyta zawiera większość materiałów z programu nauczania w formacie cyfrowym.
  • Nieustępliwi: „Studiuj, rozważaj… wzrastaj!” – Przewodnik dydaktyczny – znajduje się na płycie w formacie PDF.
  • Nieustępliwi: Sesje wideo – całość w postaci 12 sesji wideo znajduje się na płycie.
  • Nieustępliwi: Sesje z nauczaniem w wersji dźwiękowej – wszystkie sesje znajdują się na płycie w formacie MP3.
  • Powstająca Lwica: Książka – książka ta znajduje się na płycie, w wersji PDF.

Materiały te dostępne są także na cloudlibrary.org

 

Powiązane