Kontakt +48 91823 87 60
Kompletne uzdrowienie – Robin Yabsley

Kompletne uzdrowienie – Robin Yabsley

Na samym początku mężczyzna i kobieta byli doskonali. Bóg dał im nieśmiertelnego ducha, czystą duszę i wieczne ciało. Nie było wtedy śmierci, chorób, trudu i niemocy. Tak cudownie stworzeni zostali umieszczeni w Ogrodzie Eden, gdzie każda ich potrzeba była zaspokajana.  Bóg przyodział ich swoją chwałą i dał im władzę nad całą ziemią i wszystkimi żyjącymi istotami, a oni z radością dbali o te niezwykłe stworzenia. Duch Święty był z nimi. Człowiek został obdarzony wolną wolą i Bóg postawił go wyżej niż aniołów.Robin Yebsley - Kompletne uzdrowienie  Pierwsze po Bogu stworzenie w hierarchii wszechświata, byli także Jego dziećmi. Każdego wieczoru Bóg w osobie Syna Chrystusa obcował z nimi przechadzając się po Ogrodzie w którym mieszkali. Ta sielanka, idealne egzystencja i ich społeczność z Bogiem trwało aż do dnia, gdy na świecie pojawił się grzech, a wraz z nim ból i cierpienie, śmierć i niemoc. Popełniając grzech, człowiek zrzekł się swojej władzy nad ziemią i jego więź z Bogiem została zerwana, Bóg przeklął Ziemie i życie na niej, a ludzi wypędził  z Raju. Pomimo tego w swojej nieskończonej miłości i łaskawości dla nas Bóg zaplanował odbudowę tego co zostało zniszczone grzechem, przez Jezusa Chrystusa pokazując wszystkiemu stworzeniu, całemu Uniwersum swoją chwałę, suwerenność i Jego absolutną władzę.
Bóg pokochał człowieka tak bardzo, że poświęcił swojego jedynego Syna jako jedyną wystarczalną zapłatę za nasze wszystkie wykroczenia i grzechy, dzięki czemu możemy z powrotem otrzymać Jego Ducha, który chroni i uzdrawia nasze dusze i ciało. Jeśli przyjmujemy ofiarę Chrystusa i poprowadzimy życie pełne wiary Duch Boży zamieszka w nas aż do końca naszej ziemskiej wędrówki.
W tej książce opowiadam o mojej drodze do uzdrowienia, prowadzącej od rozpaczy do wewnętrznego pokoju, radości i dobrego samopoczucia. Moje poszukiwanie prawdy i przebaczenia w świecie pełnym chaosu, zdominowanym przez chciwość i pożądliwość ciała. Wierzę, że moje doświadczenia zachęcą cię do poszukiwania prawdy, która przyniesie  Boże uzdrowienie do twojego ducha, duszy i ciała, tak jak to się stało w moim przypadku.
Twoja potrzeba pełnego uzdrowienia zostanie zaspokojona, gdy odkryjesz prawdziwe duchowe źródło swojej choroby i niemocy. Każda droga jest inna, ale twoje duchowe zdrowie przyjdzie z tego samego źródła co miłość, przebaczenie i łaska. Zachęcam cię do przeczytania „Pełni uzdrowienia”. Zacznij swoją podróż ku uzdrowieniu już dzisiaj. Być może twoje miejsce startu nie jest takie samo jak moje, a twoja droga będzie miała wiele zakrętów, ale wierzę, że odnajdziesz nadzieję i swoje przeznaczenie w Słowie Bożym i w Jego uzdrawiającej mocy, która jest w tobie. Ponieważ Bóg jest obecny pośród nas, jestem głęboko przekonana, że twoja choroba i niemoc wkrótce staną się zaledwie wspomnieniem.

Więcej na temat książki Robin Yabsley: „Kompletne uzdrowienie”

 

Wkrótce Książka Robin ukaże się także w j. angielskim. RY_Maximum_Healing A sm

Powiązane