Kontakt +48 91823 87 60
Materiały szkoleniowe DHT

Materiały szkoleniowe DHT

Materiały Szkoleniowe DHT 

Materiały ze Szkolenia Bożego Uzdrawiania DHT Warszawa 2014 zorganizowanego przez JGLM Poland.   Wszystkie sesje znajdują się na Pendrive, który  zawiera 16 godzin materiału video w formacie H264 i jest skierowana głównie do uczestników tegorocznego szkolenia.

JGLM Poland kontynuuje misje Johna G. Lake’a. Poniżej krótka notka biograficzna.

Materiały można zamówić przez nasz sklep (klikając tu) który oferuje możliwość zapłaty przelewem przy pomocy serwisu „Przelewy24”.

Lub wysyłając zamówienie przez Formularz do zamówienia materiałów DHT który znajduje się poniżej tej strony. Zakup przez formularz nie daje możliwości domówienia innych produktów i zapłaty przelewem przy pomocy serwisu „Przelewy24”. Cena wysyłki jest już wliczona w podany koszt i po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, materiały zostają wysyłane.

 

DHT Polska

John G. Lake był człowiekiem potężnie używanym przez Boga w pierwszej połowie 20 wieku. Największą sławę przyniosła mu służba uzdrowienia, skupiona wokół pokoi uzdrowienia, które otworzył w Spokane w 1915 roku. Przez okres 5 lat (1915-1920) Lake wspólnie z wyszkolonymi przez siebie “technikami bożego uzdrowienia ” byli używani przez Boga, by dokonać ponad 100 000 uzdrowień. Dr Lake uczył swoich “techników” przez serię wykładów na temat bożego uzdrowienia.

JohnG.Lake

John G. Lake urodził się w Ontario w Kanadzie 18 marca 1870 roku. Wspólnie z rodzicami przeprowadził się do USA w 1886 roku i przyjął Chrystusa na spotkaniu Armii Zbawienia mniej więcej w tym samym czasie. Ożenił się i był ordynowany do służby w kościele metodystycznym. Jego wczesne wspomnienia były pełne chorób, śmierci, pogrzebów i pogrążonych w żałobie rodziców. Ośmioro z jego szesnastu braci i sióstr zmarło, z powodu przeróżnych chorób. Jego nowa żona również zachorowała i była bliska śmierci.

Tak wyglądała jego rzeczywistość, gdy John po raz pierwszy usłyszał kazanie o uzdrowieniu. Niezwłocznie rozpoczął studium bożego uzdrowienia. Jego żona została uzdrowiona przez modlitwę człowieka, który modlił się za nią na odległość -Alexandra Dowie’go. Lake wraz ze swoją rodziną przeprowadził się do Zion w stanie Illinois w 1901 roku “bym studiował boże uzdrowienie, bym mógł się go nauczyć i nauczać innych”.

W 1908 Lake i mała grupa misjonarzy “wiary” wyjechała z USA do południowej Afryki. Rozpoczęło się przebudzenie. Misjonarze wywołali poruszenie wśród ludu i zamieszki pomiędzy ludźmi religijnymi. Przez kolejnych 5 lat “The Apostolic Faith Mission of South Africa”  (organizacja założona przez Lake’a) otworzyła ponad 700 kościołów (125 “białych” i 600 afroamerykańskich). Cuda i uzdrowienia, jakich nie widziano przez prawie 2000 lat stały się tam niemalże codziennością.

W pierwszym roku w południowej Afryce żona Lake’a nagle zmarła, podczas jego podróży misyjnej w głąb dżungli. Gdy powrócił, okazało się ze spóźnił się na jej pogrzeb 12 godzin. Wspominając tę sytuację nazywał ją “mistrzowskim uderzeniem szatana”. Pozostał w Afryce kolejne 4 lata wraz ze swoim 7 dzieci, które wychował i organizacją liczącą prawie 250000 wiernych, liczących na jego przywództwo.

1 lutego 1913 roku Lake, przemęczony gromem pracy, wrócił do USA. W podróży powrotnej odwiedził przyjaciół, za którymi tęsknił, głosił i odpoczywał.

We wrześniu 1913 Lake pojął za żonę kobietę, która okazała się być największym błogosławieństwem zarówno dla niego, jak i dla świata.
Florence Switzer była stenografką i sekretarką. Siadała w pierwszym rzędzie podczas każdego prowadzonego przez Lake’a nabożeństwa, streszczając i przelewając na papier kazania męża. Gdyby nie została jego żoną, prawdopodobnie nie posiadalibyśmy tak bogatych materiałów z jego posługi.

We wrześniu 1914 roku, Lake przeniósł swoją działalność do Spokane, gdzie przez 6 miesięcy usługiwał w jednym z kościołów, nim rozpoczął własną służbę pod nazwą “Lake’s Healing Rooms”, która zyskała sławę. Gdy później opuścił Spokane, pokoje uzdrowienia, które wtedy otworzył, zostały na zawsze zamknięte. (Budynek spłonął w drugiej połowie lat 30, a na jego miejscu zbudowano zupełnie inną, nową konstrukcję).

W 1920, John przeprowadził się wraz ze swoją rosnącą rodziną ( 7 dzieci z pierwszego małżeństwa i pięcioro z nowego) do Portland, mając w planach powtórzenie swoich osiągnięć ze Spokane, co też i uczynił. Znów zarejestrowano ponad 100 000 uzdrowień. Po 5 latach spędzonych w Portland służba Lake’a rosła z zatrważającą szybkością, tak, że udał się on w sześcioletnią podróż, która zaowocowała otwarciem kościołów, pokojów uzdrowienia oraz przeprowadzeniem licznych kampanii uzdrowienia w Sacramento, San Diego i w Huston.

Formularz do zamówienia materiałów DHT.


Powiązane